Przymusowy urlop


Witam po dość długiej i niezapowiadanej przerwie. Niestety miałam przez blisko dwa tygodnie problemy z komputerem, a następnie początek zmagań w nowym roku akademickim. Nieoczekiwanie zrobiłam sobie przerwę od pisania recenzji i mam zapas weny, który postaram się wykorzystać w najbliższym czasie. Wróciła mi ochota również do tłumaczenia i już niedługo wybiorę kolejny film wyczekujący polskich napisów. Tak czy inaczej – od jutra biorę się do pracy na blogu.

Pozdrawiam stałych (a także przypadkowych) czytelników 🙂

5 uwag do wpisu “Przymusowy urlop

  1. Powodzenia na studiach i przyjemnego tłumaczenia życzę xD

    Pozdrowienia!

  2. Z niecierpliwością czekam na kolejną recenzję i oczywiście napisy 😀 pozdro

  3. Myślałaś może nad tym, żeby przetłumaczyć „Saigo no Kizuna Okinawa Hikisakareta Kyodai” z udziałem Sato Takeru? Ogromnie chciałabym obejrzeć ten film, a nie mogę znaleźć polskiego tłumaczenia, za to z angielskim nie ma problemu. Chciałabym min. na jego podstawie napisać pracę maturalną z polskiego, a obawiam się, że bez polskich napisów niewiele zrozumiem.

    • Niestety, ale obecnie w planach do tłumaczenia mam głównie koreańskie/tajwańskie pozycje. Poza tym napisy do tego filmu mają ponad 1100 linii tekstu, a staram się unikać filmów z ponad 1000 liniami, gdyż ciężko mi się zmotywować i tłumaczenie ciągnie się tygodniami. Przykro mi ;/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s